Bitcoin Cash Looking Słabo wygląda i nie może budować siły, ponieważ ciśnienie sprzedaży utrzymuje się

Moneta IdolBitcoin Cena gotówki nie złamała oporu
Bitcoin Cash po załamaniu zamortyzował się do niskiego poziomu 205 dolarów. Niedźwiedzie złamały podporę dawnego przedziału cenowego wynoszącego 230 dolarów i rozszerzyły się do niżu wynoszącego 210 dolarów.

Mimo to, kupujący natychmiast zareagowali, aby skorygować górę. Cena przesunęła się w górę, aby ponownie przetestować opór 225 dolarów trzy razy, ale nie jest w stanie złamać powyżej niego. BCH w momencie pisania ceny wynosi 223$.

Obecnie rynek waha się od 220 do 225 dolarów. Niemniej jednak, silne odbicie powyżej 220$ zwróci BCH do 240$ wysokości. Jeśli jednak moneta nie odbije się, niedźwiedzie będą chciały złamać się poniżej obecnego wsparcia. Przyspieszy to ruch w dół ceny do 210 dolarów na dół. Dalszy ruch w dół jest możliwy, ponieważ moneta znajduje się w strefie trendu niedźwiedziego.

Bitcoin Odczyt wskaźnika pieniężnego

Bitcoin Trader jest podatny na spadek, ponieważ znajduje się poniżej EMA. Krypta spadnie po ponownym przetestowaniu EMA. Moneta jest powyżej 40% zakresu dziennego stochastyka. Oznacza to, że rynek ma impet.

BCH-Coinidol_(1).png
Kluczowe Strefy Oporności: $440, $480, $520

Kluczowe Strefy Wsparcia: $200, $160, $120

Jaki jest następny ruch dla Bitcoin Cash?
Bitcoin Cash jest w ruchu w dół, ponieważ moneta osiąga niski poziom 224 dolarów. Kupujący mają obecnie trudności z przekroczeniem obecnego oporu na poziomie 225 dolarów. Przerwa powyżej oporu przyspieszy ruch cenowy w górę. Rewers będzie miał miejsce, gdy prąd zostanie przełamany.

Zrzeczenie się odpowiedzialności. Ta analiza i prognoza są osobistymi opiniami autora, które nie są rekomendacją zakupu lub sprzedaży kryptokursztynu i nie powinny być postrzegane jako poparcie przez Coin Idol. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków.

Back To Top